Anmeldelser 22 april

Comments

Transcription

Anmeldelser 22 april
Anmeldelsesliste
2. dagen
Innmeld.:
Vekter :
Starterkl.:
Øvrevoll
Galoppbane
Onsdag 22 April 2015
15-04-09
15-04-14
15-04-17
1. 3-ÅRSLØP 50.000 kr 1750 dt
For 3-årige hester.
15:00
14:00
09:30
Dagens Dobbel
51
Annullert
4
62 63 Dandy's Hero (IRE)
Utenlandsk hest, Gjest TÆ-141203-5
H Engblom
40
0
65 66 Royal Games
Strøket senest TÆ-141130-3
5
34
61 62 Hilma (DEN)
I Vergara
H Christensen
Utenlandsk hest, Gjest TÆ-141130-4
32
0
30
30
61 62 Home Straight (USA)
A Hyldmo
57 58 Ash Hill Towers (IRE)
H Soma
60 61 Doffen
30
Strøket senest ØV-141003-6
64 65 Terracina (IRE)
29
5
30
2. NOVISELØP 45.000 kr 1100 dt
For 3-årige og eldre hester som kun har seiret en gang.
Vekt: 3-årige 55 kg, eldre 60 kg.
Tillegg: 2 kg for hester som har seiret.
Minnepremie og bilde til eier.
Innm avg: 315 kr.
12
62 64 The Phantom Blot
Strøket senest ØV-141003-6
62
0
62 73 Hands Up (IRE)
30
0
60 61 Priceless
P J Nordbye
17
0
63 64 Mohikan (SWE)
To Langvad
0
0
54 55 Yellowstone (DEN)
C Usinger
Antall innm. hester:
H Engblom
62 73 Night of St George (SWE
H Engblom
Utenlandsk hest, Gjest TÆ-141130-5
5. BEBETO LØP 50.000 kr 1100 dt
For 3-årige og eldre hester.
Vekt: Aktuelt formtall pr 150414 3-årige minus 15 kg, eldre 10 kg.
Minnepremie og bilde til eier.
Innm avg: 350 kr.
Etterinnm
Anmeldelsesfristen er forlenget til
tirsdag 14. april kl. 11.30
70
60 70 Messi (DEN)
H Soma
12
54 64 The Phantom Blot
Strøket senest ØV-141003-6
55 30
63 73 Night of St George (SWE
H Soma
0
63 54 Woodland Music (USA)
0
65 56 Mellon (SWE)
Utenlandsk hest, Gjest TÆ-150215-3
54
30
0
0
P J Nordbye
53
60 51 Mirabelle Unique
I Vergara
Anmeldelsesfristen er forlenget til
tirsdag 14. april kl. 11.30
Etterinnm
20
0
10
61 71 Sir Silk (SWE)
A Hyldmo
M Stott
B Blomqvist
5
66 76 Aim Higher (GB)
P Høiom
Utenlandsk hest, Gjest JÆ-150412-3
Antall innm. hester:
7
J H Fretheim
G Naustdal
6. BOLD LIGHT LØP 50.000 kr 2400 dt
For 3-årige og eldre hester.
Vekt: Aktuelt formtall pr 150414 3-årige minus 21,5 kg, eldre 13 kg.
Minnepremie og bilde til eier.
Innm avg: 350 kr.
Etterinnm
89
4
67 80 Paratico (GB)
80
0
51 64 Cold Fact (GB)
Strøket senest ØV-141121-7
34
5
49 62 Hilma (DEN)
Formtall kontrolleres D-140928-8
59
52
56 66 Loire (DEN)
4
61 71 Caipirinha (DEN)
Strøket senest ØV-141107-3
Utenlandsk hest, Gjest DK-141029-11
Anmeldelsesfristen er forlenget til starterklæring
4. BARRIZATINO LØP 44.000 kr 1600 dt
For 3-årige og eldre hester.
Vekt: Aktuelt formtall pr 150414 3-årige minus 7,5 kg, eldre 1 kg.
Minnepremie og bilde til eier.
Innm avg: 308 kr.
20
57 58 Hard to Believe (DEN)
Strøket senest ØV-141128-6
69
4
61 62 Faiza (GER)
0
Utenlandsk hest, Gjest ØV-141003-3
39
W Jegard
82
50
H Engblom
63 54 Sophies Love
H Engblom
Utenlandsk hest, Gjest TÆ-141130-5
54
Etterinnm
5F
20
67
3. BIT NOBLE LØP 42.000 kr 1100 dt
For 3-årige og eldre hester.
Vekt: Aktuelt formtall pr 150414 3-årige pluss 4 kg, eldre 9 kg.
Minnepremie og bilde til eier.
Innm avg: 294 kr.
61
14
H Soma
Utenlandsk hest, Gjest GG-140831-3
Formtall kontrolleres GG-140831-3
55
A Hyldmo
21
Utenlandsk hest, Gjest KL-130810-5
Etterinnm
67
P J Nordbye
N Petersen
C Sommerfelt
H Christensen
Utenlandsk hest, Gjest TÆ-141130-4
64 65 Queen's Delight
A Hyldmo
64 65 Fighting Spirit
H Soma
28
0
63 76 Hot Wing (IRE)
Anmeldelsesfristen er forlenget til
tirsdag 14. april kl. 11.30
A Hyldmo
7. ELITELØP 75.000 kr 1100 dt
For 3-årige og eldre hester.
Vekt: 64/52 kg. Høyest formtall = 64 kg.
Minnepremie og bilde til eier.
Innm avg: 525 kr.
200
30
64 92 Over the Ocean (USA)
Formtall kontrolleres DU-150226-1
152
12
63
5
N Petersen
57 85 Weisse Socken (IRE)
N Petersen
56 84 Mississippi (DEN)
H Soma
Anmeldelsesfristen er forlenget til
tirsdag 14. april kl. 11.30
8. ELITELØP 75.000 kr 1750 dt
For 3-årige og eldre hester.
Vekt: 63/52 kg. Høyest formtall = 63 kg.
Minnepremie og bilde til eier.
Innm avg: 525 kr.
Etterinnm
200
0
61 87 Walinda (SWE)
S-E Lilja
185
30
63 89 Viviannasdream (GB)
W Neuroth
130
20
61 87 Dickie Dickens
125
0
61 87 Handsome Hawk (IRE)
A Hyldmo
W Neuroth
55
30
49 75 Macbeth
A O Karlsen
Antall innm. hester:
5
Anmeldelsesfristen er forlenget til
tirsdag 14. april kl. 11.30
Vi vil se an hva som skjer med
starterklæringen til løpsdagen
16. april før vi evnt. skriver ut nye løp til 2. løpsdag.
Følg med på vektlisten som kommer tirsdag 14. april
Jockeys og lærlinger
(* = kontakt agent)
Johann Albornoz
Sergio Alonso,l*
Marius Andersen,l
Rafael De Oliveira
Nelson De Souza*
Didrik Finnbråten,l
Marie Fretheim
Mette Hanssen
Madeleine Haugland
Trond Jørgensen
Carlos Lopez
Jan-Erik Neuroth
Kevin Parkin
Danny Patil
Frederick Salvador*
Tina Smith
56
57
57
55
55
55
56
52
52
60
55
57
60
54
56
53
96691383
96813484
90051091
99869529
48679564
40551112
95173596
98816282
90930069
93021339
93222287
99212485
91001998
91804290
91115722
98830346
Agenter
Alonso, kontakt Nelson Morales 96813484
De Souza, kontakt Ismael Da Costa 99880118
Salvador, kontakt Lisette Olai-Olssen 97772504
Utenlandske ryttere
Anders Bager
Aase Marie Brown,l
Dina Danekilde
Fabienne De Geer
Per-Anders Gråberg
Jacob Johansen
Shane Karlsson
Nathalie Mortensen
Fanny Olsson, l
Anna Pilroth
Marcos Robaldo
Christopher Roberts
Sara Slot
004526258984
0046735944002
0046702055789
0046707772877
0046704401100
0046705357589
0046735399388
0046705891999
0046768366682
0046733826020
004552504427
0046707401313
004520682589
Med agenter
Elione Chaves, kontakt Dina Danekilde 0046702055789
Jonna Gustafsson,l,kontakt Marie Lustig 0046707753307
Andres Polanco, kontakt Annika Sjøkvist 0046736806522
Leonard Rios, kontakt Christopher Roberts 0046707401313
Nikolaj Stott, kontakt Kim Andersen 004540134337
Oliver Wilson, kontakt Julian McLaren 0046709234597
Manuel/Luis Santos og Franco Gonzales,l: 0046703597764
Luis Chavez Castillo:
kontakt Benedicte Castenschiold 004524486302