Gjøvik - Nettbuss

Comments

Transcription

Gjøvik - Nettbuss
TE15
Rutetabell gyldig fra 30.05.2016
Kjøres av Nettbuss Øst
Ruteopplysning
t: 177 eller 05070
nettbuss.no
Oslo – Gardermoen
– Minnesund – Skreia – Gjøvik
Mandag-fredag
Tlf til bussen
✆4 ✆1 ✆2 ✆3 ✆4 ✆1
Oslo bussterminal......................... . . .
08.10 10.10 12.10 14.10 16.10
Helsfyr................................................ . . .
08.17p 10.17p 12.17p 14.17p 16.17p
Furuset avkjøring E6..................... . . .
08.25p 10.25p 12.25p 14.25p 16.25p
* Olavsgaard..................................... . . .
08.31p 10.31p 12.31p 14.31p 16.31p
08.43p 10.43p 12.43p 14.43p 16.43p
* Skibakk (Kløfta Rv 2)................. . . .
Gardermoen ............................ 05.30p 09.05p 11.05p 13.05p 15.05p 17.05p
* Gardermoen Park........................ 05.35p 09.10p 11.10p 13.10p 15.10p 17.10p
* Nebbenes nordgående.............. 05.48p 09.23p 11.23p 13.23p 15.23p 17.23p
Minnesund industrifeltet.............. 05.55 09.30 11.30 13.30 15.30 17.30
Byrud.................................................. 05.57 09.32 11.32 13.32 15.32 17.32
Feiring S-lag..................................... 06.05 09.40 11.40 13.40 15.40 17.40
Stubberud......................................... 06.12
09.47 11.47 13.47 15.47 17.47
Fjellhaug............................................ 06.23 09.58 11.58 13.58 15.58 17.58
Stuve.................................................. 06.28 10.03 12.03 14.03 16.03 18.03
Skreia rb.st........................................ 06.35 10.10 12.10 14.10 16.10 18.10
Bilitt.................................................... 06.40 10.15 12.15 14.15 16.15 18.15
Lena skysstasjon............................. 06.45 10.20 12.20 14.20 16.20 18.20
Nordlia............................................... 06.55 10.30 12.30 14.30 16.30 18.30
Bondelia............................................ 07.00 10.35 12.35 14.35 16.35 18.35
10.46 12.46 14.46 16.46 18.46
Gjøvik skysstasjon........................ 07.11
p. Kun for påstigning.
* Kjører innom Olavsgaard, Skibakk, Gardermoen Park og Nebbenes kun på
forhåndsbestilling (se telefonnummer til bussene) ring ca. 20 minutter før påstigning.
Kjøres i perioden 30.05.16 t.o.m. 09.09.16
✆2
18.10
18.17p
18.25p
18.31p
18.43p
19.05p
19.10p
19.23p
19.30
19.32
19.40
19.47
19.58
20.03
20.10
20.15
20.20
20.30
20.35
20.46
Lørdag
✆3
20.10
20.17p
20.25p
20.31p
20.43p
21.05p
21.10p
21.23p
21.30
21.32
21.40
21.47
21.58
22.03
22.10
22.15
22.20
22.30
22.35
22.46
Telefonnummer til bussene. Avgangene er
merket med respektive nummer.
✆ 1: 951 98 226
✆ 3: 951 98 230
✆ 2:
✆ 4:
✆2
951 98 229
951 98 231
Vær vennlig gi synlig tegn til sjåføren ved holdeplassen.
I forbindelse med vegprosjektet i Totenvika, kan enkelte avganger bli litt forsinket.
10.10
10.17p
10.25p
10.31p
10.43p
11.05p
11.10p
11.23p
11.30
11.32
11.40
11.47
11.58
12.03
12.10
12.15
12.20
12.30
12.35
12.46
Søndag
✆3
12.10
12.17p
12.25p
12.31p
12.43p
13.05p
13.10p
13.23p
13.30
13.32
13.40
13.47
13.58
14.03
14.10
14.15
14.20
14.30
14.35
14.46
✆4 ✆1
14.10
14.17p
14.25p
14.31p
14.43p
15.05p
15.10p
15.23p
15.30
15.32
15.40
15.47
15.58
16.03
16.10
16.15
16.20
16.30
16.35
16.46
16.10
16.17p
16.25p
16.31p
16.43p
17.05p
17.10p
17.23p
17.30
17.32
17.40
17.47
17.58
18.03
18.10
18.15
18.20
18.30
18.35
18.46
✆3
12.10
12.17p
12.25p
12.31p
12.43p
13.05p
13.10p
13.23p
13.30
13.32
13.40
13.47
13.58
14.03
14.10
14.15
14.20
14.30
14.35
14.46
✆4 ✆1 ✆2
14.10
14.17p
14.25p
14.31p
14.43p
15.05p
15.10p
15.23p
15.30
15.32
15.40
15.47
15.58
16.03
16.10
16.15
16.20
16.30
16.35
16.46
16.10
16.17p
16.25p
16.31p
16.43p
17.05p
17.10p
17.23p
17.30
17.32
17.40
17.47
17.58
18.03
18.10
18.15
18.20
18.30
18.35
18.46
18.10
18.17p
18.25p
18.31p
18.43p
19.05p
19.10p
19.23p
19.30
19.32
19.40
19.47
19.58
20.03
20.10
20.15
20.20
20.30
20.35
20.46
✆3
20.10
20.17p
20.25p
20.31p
20.43p
21.05p
21.10p
21.23p
21.30
21.32
21.40
21.47
21.58
22.03
22.10
22.15
22.20
22.30
22.35
22.46
Ruteendringer 2016/2017
24.12.16
Julaften
Fra Gjøvik 06:30, 08:30, 10:30.
Fra Oslo 10:10, 12:10, 14:10
15.04.17
Påskeaften
Lørdagsruter
16.04.17
1. påskedag
Som skjærtorsdag
25.12.16
1. juledag
Innstilt
17.04.17
2. påskedag
Søndagsruter
26.12.16
2. juledag
Søndagsruter
01.05.17
Off. høytidsdag
Søndagsruter
31.12.16
Nyttårsaften
Som julaften
17.05.17
Grunnlovsdag
Som skjærtorsdag
01.01.17
1. nyttårsdag
Søndagsruter
25.05.17
Kr.H.fartsdag
Som skjærtorsdag
13.04.17
Skjærtorsdag
Fra Gjøvik 10:30, 12:30, 14:30, 16:30.
Fra Oslo 14:10, 16:10, 18:10, 20:10
03.06.17
Pinseaften
Lørdagsruter
04.06.17
1. pinsedag
Innstilt
05.06.17
2. pinsedag
Søndagsruter
14.04.17
Langfredag
Innstilt
✆4
22.10
22.17p
22.25p
22.31p
22.43p
23.05p
23.10p
23.23p
23.30
23.32
23.40
23.47
23.58
00.03
00.10
00.15
00.20
00.30
00.35
00.46
TE15
Rutetabell gyldig fra 30.05.2016
Kjøres av Nettbuss Øst
Ruteopplysning
t: 177 eller 05070
nettbuss.no
Gjøvik – Skreia – Minnesund – Gardermoen
Mandag-fredag
Tlf til bussen
– Oslo
Lørdag
✆4 ✆1 ✆2 ✆3 ✆4 ✆1 ✆2 ✆3
Gjøvik skysstasjon........................ 03.00 04.30
Bondelia............................................ 03.05 04.35
04.40
Nordlia............................................... 03.10
Lena skysstasjon............................. 03.20 04.50
Bilitt.................................................... 03.27 04.57
Skreia rb.st........................................ 03.32 05.02
05.07
Stuve.................................................. 03.37
Fjellhaug............................................ 03.42 05.12
Stubberud......................................... 03.54 05.24
Feiring S-lag..................................... 04.03 05.33
05.40
Byrud.................................................. 04.10
05.43
Minnesund industrifeltet.............. 04.13
Nebbenes sydgående................... 04.20a 05.50a
Gardermoen Park........................... 04.35a 06.05a
Gardermoen ............................ 04.40a 06.10a
06.20a
Kløfta Rv 2........................................ . . .
06.35a
Olavsgaard........................................ . . .
06.40a
Furuset avkjøring E6..................... . . .
06.45a
Helsfyr................................................ . . .
06.53
Oslo bussterminal......................... . . .
a. Bare for avstigning.
Kjøres i perioden 30.05.16 t.o.m. 09.09.16
06.30
06.35
06.40
06.50
06.57
07.02
07.07
07.12
07.24
07.33
07.40
07.43
07.50a
08.05a
08.10a
08.20a
08.35a
08.40a
08.45a
08.53
08.30
08.35
08.40
08.50
08.57
09.02
09.07
09.12
09.24
09.33
09.40
09.43
09.50a
10.05a
10.10a
10.20a
10.35a
10.40a
10.45a
10.53
10.30
10.35
10.40
10.50
10.57
11.02
11.07
11.12
11.24
11.33
11.40
11.43
11.50a
12.05a
12.10a
12.20a
12.35a
12.40a
12.45a
12.53
12.30
12.35
12.40
12.50
12.57
13.02
13.07
13.12
13.24
13.33
13.40
13.43
13.50a
14.05a
14.10a
14.20a
14.35a
14.40a
14.45a
14.53
14.30
14.35
14.40
14.50
14.57
15.02
15.07
15.12
15.24
15.33
15.40
15.43
15.50a
16.05a
16.10a
16.20a
16.35a
16.40a
16.45a
16.53
16.30
16.35
16.40
16.50
16.57
17.02
17.07
17.12
17.24
17.33
17.40
17.43
17.50a
18.05a
18.10a
18.20a
18.35a
18.40a
18.45a
18.53
Søndag
✆2 ✆3 ✆4 ✆1
06.30
06.35
06.40
06.50
06.57
07.02
07.07
07.12
07.24
07.33
07.40
07.43
07.50a
08.05a
08.10a
08.20a
08.35a
08.40a
08.45a
08.53
08.30
08.35
08.40
08.50
08.57
09.02
09.07
09.12
09.24
09.33
09.40
09.43
09.50a
10.05a
10.10a
10.20a
10.35a
10.40a
10.45a
10.53
10.30
10.35
10.40
10.50
10.57
11.02
11.07
11.12
11.24
11.33
11.40
11.43
11.50a
12.05a
12.10a
12.20a
12.35a
12.40a
12.45a
12.53
12.30
12.35
12.40
12.50
12.57
13.02
13.07
13.12
13.24
13.33
13.40
13.43
13.50a
14.05a
14.10a
14.20a
14.35a
14.40a
14.45a
14.53
✆3 ✆4 ✆1 ✆2 ✆3 ✆4
08.30
08.35
08.40
08.50
08.57
09.02
09.07
09.12
09.24
09.33
09.40
09.43
09.50a
10.05a
10.10a
10.20a
10.35a
10.40a
10.45a
10.53
10.30
10.35
10.40
10.50
10.57
11.02
11.07
11.12
11.24
11.33
11.40
11.43
11.50a
12.05a
12.10a
12.20a
12.35a
12.40a
12.45a
12.53
12.30
12.35
12.40
12.50
12.57
13.02
13.07
13.12
13.24
13.33
13.40
13.43
13.50a
14.05a
14.10a
14.20a
14.35a
14.40a
14.45a
14.53
14.30
14.35
14.40
14.50
14.57
15.02
15.07
15.12
15.24
15.33
15.40
15.43
15.50a
16.05a
16.10a
16.20a
16.35a
16.40a
16.45a
16.53
16.30
16.35
16.40
16.50
16.57
17.02
17.07
17.12
17.24
17.33
17.40
17.43
17.50a
18.05a
18.10a
18.20a
18.35a
18.40a
18.45a
18.53
Ruteendringer 2016/2017
Telefonnummer til bussene. Avgangene er
merket med respektive nummer.
24.12.16
✆ 1: 951 98 226
✆ 3: 951 98 230
25.12.16
Fra Gjøvik 06:30, 08:30, 10:30.
Fra Oslo 10:10, 12:10, 14:10
15.04.17
Påskeaften
Lørdagsruter
16.04.17
1. påskedag
Som skjærtorsdag
1. juledag
Innstilt
17.04.17
2. påskedag
Søndagsruter
26.12.16
2. juledag
Søndagsruter
01.05.17
Off. høytidsdag
Søndagsruter
31.12.16
Nyttårsaften
Som julaften
17.05.17
Grunnlovsdag
Som skjærtorsdag
01.01.17
1. nyttårsdag
Søndagsruter
25.05.17
Kr.H.fartsdag
Som skjærtorsdag
Vær vennlig gi synlig tegn til sjåføren ved holdeplassen.
13.04.17
Skjærtorsdag
Fra Gjøvik 10:30, 12:30, 14:30, 16:30.
Fra Oslo 14:10, 16:10, 18:10, 20:10
03.06.17
Pinseaften
Lørdagsruter
I forbindelse med vegprosjektet i Totenvika, kan enkelte avganger bli litt forsinket.
14.04.17
04.06.17
1. pinsedag
Innstilt
05.06.17
2. pinsedag
Søndagsruter
✆ 2:
✆ 4:
951 98 229
951 98 231
Julaften
Langfredag
Innstilt
18.30
18.35
18.40
18.50
18.57
19.02
19.07
19.12
19.24
19.33
19.40
19.43
19.50a
20.05a
20.10a
20.20a
20.35a
20.40a
20.45a
20.53

Similar documents