Tidtabell buss 305

Comments

Transcription

Tidtabell buss 305
Länk tidtabell 14 augusti –10 december
305
Nora - Hjulsjö - Hällefors
13 dec 2015 - 13 aug 2016
Dagar:
M-FM-FM-FM-FM-F
Anmärkning SL
Nora Station
06.27
15.40
Åkerby
06.40
15.57
Klackavägen
06.45
16.02
Järnboås
06.50
16.07
Nyhyttan, bron
06.55
16.17
Grängshyttan
07.1007.1007.1016.27
Hjulsjö kyrka 07.2007.2016.3716.40
Bredsjö
07.27 07.27
16.50
Sikfors herrgård
07.40 07.40
16.58
Klockarhagsskolan
07.50||
OVAKO Steel, Hällefors
07.55 | |
Hällefors busstation
08.00 07.50
17.08
305
Hällefors - Hjulsjö - Nora
13 dec 2015 - 13 aug 2016
Dagar:
M-FM-FM-FM-F
Anmärkning
Hällefors busstation 06.30 16.10
Klockarhagsskolan|
16.11
Sikfors herrgård
06.35 16.15
Bredsjö
06.45 16.25
Hjulsjö kyrka
06.55 16.4016.40
Grängshyttan
07.1007.10 16.53
Nyhyttan, bron
07.18
17.00
Järnboås
07.22
17.05
Klackavägen
07.35
17.13
Åkerby
07.38
17.16
Nora Station
08.00
17.37
L) Körs skolfri tid
S) Turen körs endast skoldagar
Trafikupplysning: 0771-55 30 00
www.lanstrafiken.se
305
Nora - Hjulsjö - Hällefors
14 aug 2016 - 10 dec 2016
Dagar:
M-FM-FM-FM-FM-FM-FM-FM-FM-F
AnmärkningSL
Nora Station
06.27
09.27
15.40
17.00
Åkerby
06.40
09.40
15.57
17.17
Klackavägen
06.45
09.45
16.02
17.22
Järnboås
06.50
09.50
16.07
17.27
Nyhyttan, bron
06.55
09.55
16.17
17.37
Grängshyttan
07.1007.1007.1010.1010.10 16.27 17.47
Hjulsjö kyrka 07.2007.20 10.20 16.3716.4017.57
Hjulsjö kyrka|||
15.40||
Bredsjö 07.2707.27 10.2715.50 16.5018.10
Sikfors herrgård 07.4007.40 10.4015.58 16.58
Klockarhagsskolan 07.5007.46 10.4616.04 17.04
OVAKO Steel, Hällefors
07.55||||
Hällefors busstation 08.0007.50 10.5016.08 17.08
L) Körs skolfri tid
S) Turen körs endast skoldagar
Kundservice: 0771-55 30 00
www.lanstrafiken.se
305
Hällefors - Hjulsjö - Nora
14 aug 2016 - 10 dec 2016
Dagar:
M-FM-FM-FM-FM-FM-FM-FM-F
Anmärkning
Hällefors busstation 06.30 09.30 15.1016.10
Klockarhagsskolan 06.32 09.32 15.1216.12
Sikfors herrgård
06.35 09.35 15.1516.15
Bredsjö
06.45 09.45 15.2516.25
Bredsjö||||
18.10
Hjulsjö kyrka
06.55 09.55 15.4016.4016.4018.25
Grängshyttan
07.1007.1010.1010.10 16.5318.38
Nyhyttan, bron
07.18
10.18
17.00
18.45
Järnboås
07.22
10.22
17.05
18.50
Klackavägen
07.35
10.35
17.13
18.58
Åkerby
07.38
10.38
17.16
19.01
Nora Station
08.00
11.00
17.37
19.22
Kundservice: 0771-55 30 00
www.lanstrafiken.se

Similar documents