Rutetabell NX14(190)

Comments

Transcription

Rutetabell NX14(190)
Skjelsvik – Vestfold – Oslo
Fra Kristiansand
Skjelsvik............................................................
Ank. VKT rute 01 fra Stavern
Larvik jbs...........................................................
Larvik sentrumsterminal..............................................
Nordbyen..........................................................................
Ringdalkrysset.................................................................
Ank. VKT rute 01 fra Tjølling
Sandefjord rbs...................................................
Ank. VKT rute 01 fra (Tjølling)-Sandefjord
Fokserød............................................................................
Avg. VKT rute 01 til Tønsberg/Åsgårdstr.
Sem, aulerød....................................................................
Ank. VKT rute 02 fra Horten
Kopstadkrysset Horten......................................
Drammen Bangeløkka..................................................
Høvik kirke........................................................................
Lysaker E18 nordsiden...................................................
Sjølyst rundkjøring.........................................................
Filipstadvn.(Color line Hjortnes)* .............................
Vika Atrium......................................................................
Dokkveien.........................................................................
Oslo bussterminal.............................................
Oslo lufthavn Gardermoen
Toalett
Hverdager
03:50
06:26y
05:07
05:30
05:32
05:34
05:42
05:58
05:55
06:06
06:25
06:18
06:17
06:33
07:03a
07:25a
07:28a
07:31a
07:32a
07:33a
07:34a
07:43
f
06:20y
06:22y
06:24y
06:32y
06:10
06:48y
06:56m
07:25
07:12y
07:17
07:25y
I
08:22a
08:25a
08:28a
I
08:30a
08:31a
08:45y
f
06:41x
06:55
I
07:04x
I
07:06x
I
07:08x
06:50yn 07:16x
07:15
I
07:32x
06:55
07:25
07:00y 07:40x
07:25
07:55
07:12y
07:52x
07:17
07:57
07:25y 08:07x
I
08:37a
08:22a 08:59a
08:25a 09:02a
08:28a 09:05a
I
09:06a
08:30a 09:07a
08:31a 09:08a
08:45y 09:17x
f
f
07:41y
08:00
08:04y
08:06y
08:08y
08:16y
08:15
08:32y
08:25
08:40y
08:55
08:52y
08:57
09:07y
09:37a
09:59a
10:02a
10:05a
10:06a
10:07a
10:08a
10:17y
f
05:50
08:33
I
I
I
08:58n
Bagasje
Barnevogn
I
08:55
09:06
09:25
09:18n
09:27
09:33n
10:05a
10:30a
10:35a
10:40a
10:41a
I
I
10:45
f
Venterom
Nødutgang venstre
Kafé
Kartong og papp
06:50
09:33
Bagasje
Handicap
I
I
I
09:58n
Handicap
Barnevogn
Ski
Venterom
Sikkerhetsbelte
Oppbevaringsboks
I
09:55
10:06
10:25
10:18n
10:27
10:33n
11:05a
11:30a
11:35a
11:40a
11:41a
I
I
11:45
f
Oppbevaringsboks
Nødutgang venstre
Nødutgang høyre
Kafé
Restaurant
Kartong og papp
Elektrisk avfall
09:30
09:40
09:42
09:44
09:52
09:45
10:08
09:55
10:16
10:25
10:28
10:27
10:43
11:13a
11:35a
11:38a
11:41a
11:42a
11:43a
11:44a
11:53
f
WC kvinne og mann
Ski
Hittegods
Nødutgang høyre
Rømningsvei mot venstre
Restaurant
Stellerom
Elektrisk avfall
Flasker og bokser
07:50
10:33
WC kvinne og mann
I
I
I
10:58n
WC mann
Sikkerhetsbelte
WC kvinne
Barnevogn
Mineralvann og aviser
Mineralvann og aviser
Hittegods
Høretelefon
Venterom
Møteplass
I
10:55
11:06
11:25
11:18n
11:27
11:33n
12:05a
12:30a
12:35a
12:40a
12:41a
I
I
12:45
f
Møteplass
Rømningsvei mot venstre
Rømningsvei mot høyre
Stellerom
Mor og barn
Flasker og bokser
Matavfall
Bagasje
WC mann
Bagasjetralle
Nødutgang
venstre
Rømningsvei mot høyre
Brannøks
Kafé
Mor og barn
Billetter
Kartong
og papp
Matavfall
Papir
Handicap
WC kvinne
11:30
11:40
11:42
11:44
11:52
11:45
12:08
11:55
12:16
12:25
12:28
12:27
12:43
13:13a
13:35a
13:38a
13:41a
13:42a
13:43a
13:44a
13:53
f
WC
Ski
Høretelefon
Mobiltelefon forbud
Oppbevaringsboks
Bagasjetralle
09:50
12:33
WC kvinne og mann
WC
I
I
I
12:58n
Stillesone
Sikkerhetsbelte
Mobiltelefon forbud
Søppel
Rømningsvei
mot venstre
Brannslukningsappparat
Brannslukningsappparat
Restaurant
Billetter
Kort
Stellerom
Pil
Plast
Blind
Møteplass
Søppel
I
12:55
13:06
13:25
13:18n
13:27
13:33n
14:05a
14:30a
14:35a
14:40a
14:41a
I
I
14:45
f
Informasjon
Flasker
og bokser
Plast
Restavfall
WC kvinne
Rullestolrampe
13:30
13:40
13:42
13:44
13:52
13:45
14:08
13:55
14:16
14:25
14:28
14:27
14:43
15:13a
15:35a
15:38a
15:41a
15:42a
15:43a
15:44a
15:53
f
Rullestolrampe
Mineralvann
og aviser
WiFi Trådløs sone
WiFiHittegods
Trådløs sone
Bagasjetralle forbud
Bagasjetrallehøyre
forbud
Nødutgang
Brannøks
Pilavfall
Elektrisk
Papir
WC mann
Stillesone
Synshemmet
Rømningsvei
mot høyre
Kort
Førerhund
Mor
og barntillatt
Informasjon
Teleslynge
Matavfall
Restavfall
Ikke ben på sete
11:50
14:33
13:50
16:33
I
I
I
14:58n
I
I
I
16:58n
I
14:55
15:06
15:25
15:18n
15:27
15:33n
16:05a
16:30a
16:35a
16:40a
16:41a
I
I
16:45
f
I
16:55
17:06
17:25
17:18n
17:27
17:33n
18:05a
18:30a
18:35a
18:40a
18:41a
I
I
18:45
f
WC
Avis gjenbruk
Høretelefon
Avis gjenbruk
Blind
Prioriterte seter
Bagasjetralle
Synshemmet
Brannøks
Prioriterte seter
Førerhund tillatt
Prioriterte seter
Billetter
Teleslynge
Kioskautomat
Papir
Ikke ben på sete
Mobiltelefon forbud
Prioriterte seter
Bagasjetralle forbud
Prioriterte seter
Brannslukningsappparat
Prioriterte seter
Pil
Kioskautomat
Plast
Stillesone
WiFi Trådløs sone
Søppel
Kort
Informasjon
Restavfall
Rullestolrampe
17:30
17:40
17:42
17:44
17:52
17:45
18:08
17:25
18:16
18:25
18:28
17:57
18:43
19:13a
19:35a
19:38a
19:41a
19:42a
19:43a
19:44a
19:53
f
Bagasje
Blind
Barnevogn
Synshemmet
Venterom
Førerhund
tillatt
Nødutgang
venstre
Teleslynge
Kafé
Ikke ben
på sete
Kartong og papp
15:50
18:33
Avis gjenbruk
Bagasje
Handicap
17:50
20:33
WC kvinne og mann
I
I
I
18:58n
I
I
I
20:58n
I
18:25
19:06
19:25
19:18n
18:57
19:33n
20:05a
20:30a
20:35a
20:40a
20:41a
I
I
20:45
f
I
20:25
21:06
21:25
21:18n
20:57
21:33n
22:05a
22:30a
22:35a
22:40a
22:41a
I
I
22:45
f
Handicapseter
Prioriterte
Barnevogn
Ski
Prioriterte seter
Venterom
Oppbevaringsboks
Prioriterte seter
Nødutgang venstre
Nødutgang
høyre
Kioskautomat
Kafé
Restaurant
Kartong og papp
Elektrisk avfall
WC kvinne og mann
Ski
Sikkerhetsbelte
Oppbevaringsboks
Hittegods
Nødutgang høyre
Rømningsvei mot venstre
Restaurant
Stellerom
Elektrisk avfall
Flasker og bokser
WC mann
Sikkerhetsbelte
Mineralvann og aviser
Hittegods
Møteplass
Rømningsvei mot venstre
Rømningsvei mot høyre
Stellerom
Mor og barn
Flasker og bokser
Matavfall
a: Bare for avstigning. p: Bare for påstigning. m: Bussbytte til/fra NX190 n: Stopper kun ved forhåndskjøpte billetter senest 20 min før bussens avgangstid fra Kristiansand. x: Kjøres kun fredag y: Kjøres ikke fredag k: Kopstad ekspress­
busstopp har god bussforbindelse til/fra Horten, stor parkering og døgnåpen kafé på bensinstasjon. f: Forbindelse med Flybussen til/fra OSLO Lufthavn/Gardermoen. Se rutesøk på nettbuss.no. *: Avstigning ved rundkjøring v/ Filipstad, E18.
Kjøres av NX190 Sørlandsekspressen. Kjøper du billett på www.nettbuss.no på forhånd er du sikret plass. (Senest 20 min. før avgang fra Kristiansand)
NX14/NX190
Bagasje
WC mann
Handicap
WC kvinne
WC kvinne
Barnevogn
Mineralvann og aviser
WC
Ski
Høretelefon
WC kvinne og mann
WC
WC mann
Stillesone
WC kvinne
Rullestolrampe
WC
Avis gjenbruk
Stillesone
Rullestolrampe
Avis gjenbruk
2-3/punkt sikkerhetsbelte
Stillesone
Sikkerhetsbelte
Mobiltelefon forbud
Rullestolrampe
Mineralvann
og aviser
WiFi Trådløs sone
Høretelefon
Avis gjenbruk
Blind
Mobiltelefon forbud
Prioriterte seter
Blind
Prioriterte seter
Søppel
Synshemmet
Prioriterte seter
Kort
Førerhund tillatt
Prioriterte seter
Informasjon
Teleslynge
Kioskautomat
WiFi Trådløs sone
Trådløst nett
Høretelefon
Venterom
Møteplass
Mobiltelefon forbud
Oppbevaringsboks
Bagasjetralle
WiFiHittegods
Trådløs sone
Bagasjetralle forbud
Blind
Møteplass
Søppel
Prioriterte seter
Bagasjetralle
Synshemmet
Bagasjetralle forbud
Prioriterte seter
Strømuttak
Bagasjetralle
Nødutgang
venstre
Rømningsvei mot høyre
Bagasjetrallehøyre
forbud
Nødutgang
Brannøks
Brannøks
Kafé
Mor og barn
Brannslukningsappparat
Restaurant
Billetter
Billetter
Kartong
og papp
Matavfall
Papir
Repro og trykk: 07 PrintMedia AS, opplag 10.000
NX14/NX190
Søppel
Rømningsvei
mot venstre
Brannslukningsappparat
Synshemmet
Rømningsvei
mot høyre
Kort
Brannøks
Prioriterte seter
Førerhund tillatt
Brannslukningsappparat
Prioriterte seter
NX14 – NX190
Skjelsvik - Larvik - Sandefjord - Sem Kopstad - Drammen - Oslo
• med forbindelse til Oslo Lufthavn og
Torp flyplass
Klimaanlegg
Kort
Stellerom
Pil
Førerhund
Mor
og barntillatt
Informasjon
Prioriterte seter
Billetter
Teleslynge
Pil
Kioskautomat
Vis hensyn ved bruk av mobiltelefon.
Pilavfall
Elektrisk
Papir
Plast
Informasjon
Flasker
og bokser
Plast
Teleslynge
Matavfall
Restavfall
Kioskautomat
Papir
Ikke ben på sete
Plast
Restavfall
Ikke ben på sete
Av-/påstigning i Oslo og Akershus
NX14 stopper på vei mot Oslo for avstigning
på signal ved alle holdeplasser mellom Høvik
kirke og Dokkveien.
NX14 stopper på vei fra Oslo for påstigning på
signal ved alle holdeplasser mellom Dokkveien
og Ramstadsletta ESSO unntatt Høvik stasjon.
NX190 stopper kun på signal ved holdeplasser
som er nevnt i rutetabellen.
Restavfall
Ikke ben på sete
Vi kjører for deg!
nettbuss.no
Rutetabell gyldig fra 03.11.2016
Skjelsvik – Vestfold – Oslo
Lørdag
Søndag
05:50
(07:50) 07:50
09:50
11:50
13:50
15:50
05:50
(07:50) 07:50
09:50 11:50
13:50
15:50
17:50
Fra Kristiansand (Harebakken)
08:33
09:33 10:33
12:33
14:33
16:33
18:33
08:33
09:33 10:33
12:33 14:33 15:07 16:33 17:07 18:33 19:07 20:33
Skjelsvik............................................................
09:25
11:25
13:25
15:25
17:25
12:25
14:25
16:25
18:25
Ank. VKT rute 01 fra Stavern
I
09:30
I
I
11:30
I
13:30
I
15:30
I
17:30
I
I
09:30
I
I
12:30
I
I
15:30
I
17:30
I
19:30
I
Larvik jbs........................................................... 07:30
I
09:32
I
I
11:32
I
13:32
I
15:32
I
17:32
I
I
09:32
I
I
12:32
I
I
15:32
I
17:32
I
19:32
I
Larvik sentrumsterminal............................................... 07:32
I
09:34
I
I
11:34
I
13:34
I
15:34
I
17:34
I
I
09:34
I
I
12:34
I
I
15:34
I
17:34
I
19:34
I
Nordbyen........................................................................... 07:34
08:58n 09:42 09:58n 10:58n 11:42 12:58n 13:42
14:58n 15:42
16:58n 17:42
18:58n
08:58n 09:42 09:58n 10:58n 12:42
12:58n 14:58n 15:42
16:58n 17:42
18:58n 19:42 20:58n
Ringdalkrysset.................................................................. 07:42
09:10
11:10
13:10
15:10
17:10
15:10
17:10
19:10
Ank. VKT rute 01 fra Tjølling
I
09:58
I
I
11:58
I
13:58
I
15:58
I
17:58
I
I
09:58
I
I
12:58
I
I
15:58
I
17:58
I
19:58
I
Sandefjord rbs................................................... 07:58
09:25
10:25 11:25
12:25
13:25
14:25
15:25
16:25
17:25
18:25
15:25
17:25
19:25
Ank. VKT rute 01 fra (Tjølling)-Sandefjord
09:06 10:06 10:06a 11:06 13:06 13:06a 15:06 16:06 17:06 18:06 19:06 20:06 21:06
Fokserød............................................................................. 08:06 09:06 10:06 10:06a 11:06 12:06 13:06 14:06 15:06 16:06 17:06 18:06 19:06
09:25 10:25 10:25 11:25
12:25
13:25
14:25
15:25
16:25
17:25
18:25
19:25
15:25
17:25
19:25
21:25
Avg. VKT rute 01 til Tønsberg/Åsgårdstr.
13:18n 14:18 15:18n 16:18 17:18n 18:18 19:18n
09:18n 10:18 10:18a 11:18n 13:18
13:18a 15:18n 16:18 17:18n 18:18 19:18n 20:18 21:18n
Sem, aulerød..................................................................... 08:18 09:18n 10:18 10:18a 11:18n 12:18
07:57
08:57
09:57
09:57
10:57
11:57
12:57
13:57
14:57
15:57
16:57
17:57
18:57
14:57
15:57
16:57
17:57
18:57
19:57
20:57
Ank. VKT rute 02 fra Horten
09:33n 10:33 10:33a 11:33n 13:33 13:33a 15:33n 16:33 17:33n 18:33 19:33n 20:33 21:33n
Kopstadkrysset Horten...................................... 08:33 09:33n 10:33 10:33a 11:33n 12:33 13:33n 14:33 15:33n 16:33 17:33n 18:33 19:33n
10:05a 11:03a 11:05a 12:05a 14:03a 14:05a 16:05a 17:03a 18:05a 19:03a 20:05a 21:03a 22:05a
Drammen Bangeløkka................................................... 09:03a 10:05a 11:03a 11:05a 12:05a 13:03a 14:05a 15:03a 16:05a 17:03a 18:05a 19:03a 20:05a
10:30a 11:25a 11:30a 12:30a 14:25a 14:30a 16:30a 17:25a 18:30a 19:25a 20:30a 21:25a 22:30a
Høvik kirke......................................................................... 09:25a 10:30a 11:25a 11:30a 12:30a 13:25a 14:30a 15:25a 16:30a 17:25a 18:30a 19:25a 20:30a
10:35a 11:28a 11:35a 12:35a 14:28a 14:35a 16:35a 17:28a 18:35a 19:28a 20:35a 21:28a 22:35a
Lysaker E18 nordsiden.................................................... 09:28a 10:35a 11:28a 11:35a 12:35a 13:28a 14:35a 15:28a 16:35a 17:28a 18:35a 19:28a 20:35a
10:40a 11:31a 11:40a 12:40a 14:31a 14:40a 16:40a 17:31a 18:40a 19:31a 20:40a 21:31a 22:40a
Sjølyst rundkjøring.......................................................... 09:31a 10:40a 11:31a 11:40a 12:40a 13:31a 14:40a 15:31a 16:40a 17:31a 18:40a 19:31a 20:40a
10:41a 11:32a 11:41a 12:41a 14:32a 14:41a 16:41a 17:32a 18:41a 19:32a 20:41a 21:32a 22:41a
Filipstadvn.(Color line Hjortnes)* .............................. 09:32a 10:41a 11:32a 11:41a 12:41a 13:32a 14:41a 15:32a 16:41a 17:32a 18:41a 19:32a 20:41a
I
11:33a
I
I
13:33a
I
15:33a
I
17:33a
I
19:33a
I
I
11:33a
I
I
14:33a
I
I
17:33a
I
19:33a
I
21:33a
I
Vika Atrium....................................................................... 09:33a
I
11:34a
I
I
13:34a
I
15:34a
I
17:34a
I
19:34a
I
I
11:34a
I
I
14:34a
I
I
17:34a
I
19:34a
I
21:34a
I
Dokkveien.......................................................................... 09:34a
10:45 11:43 11:45 12:45 14:43 14:45 16:45 17:43 18:45 19:43 20:45 21:43 22:45
Oslo bussterminal............................................. 09:43 10:45 11:43 11:45 12:45 13:43 14:45 15:43 16:45 17:43 18:45 19:43 20:45
f
f
f
f
f
f
f
f
f
f
f
f
f
f
f
f
f
f
f
f
f
f
f
f
f
f
Oslo lufthavn Gardermoen
a: Bare for avstigning. p: Bare for påstigning. m: Bussbytte til/fra NX190 n: Stopper kun ved forhåndskjøpte billetter senest 20 min før bussens avgangstid fra Kristiansand. x: Kjøres kun fredag y: Kjøres ikke fredag k: Kopstad ekspress­busstopp har god bussforbindelse til/fra Horten, stor parkering og døgnåpen
kafé på bensinstasjon. f: Forbindelse med Flybussen til/fra OSLO Lufthavn/Gardermoen. Se rutesøk på nettbuss.no. *: Avstigning ved rundkjøring v/ Filipstad, E18. Kjøres av NX190 Sørlandsekspressen. Kjøper du billett på www.nettbuss.no på forhånd er du sikret plass. (Senest 20 min. før avgang fra Kristiansand)
Vær vennlig å gi synlig tegn til sjåføren ved holdeplassen.
Kjøper du billetten på nettbuss.no, er du
sikker på å komme med, dersom bussen blir
full underveis til ditt stopp.
Avganger med NX190 : Fra holdeplassene
Ringdalkrysset, Sem Aulerød, Kopstadkrysset
Horten og Drammen Bangeløkka må billett kjøpes
på nettbuss.no, for at bussen skal kjøre innom.
På avganger til Oslo, må billett kjøpes på
nett senest 20 minutter før avgang fra første
holdeplass (Kristiansand/Skjelsvik/Larvik) for
å være sikret plass.
På avganger fra Oslo, må billett kjøpes på
nett senest 20 minutter før avgang fra Oslo
Bussterminal for å være sikret plass.
Korresponderende ruter:
02 til/fra Horten - 01 til/fra Tjølling/Stavern
Billetter til/fra Oslo Lufthavn og til/fra Torp
flyplass kan du kjøpe på nettbuss.no.
Rute 01 til/fra Tjølling/Stavern og
Rute 02 til/fra Horten: vkt.no / tlf 177
Forbindelse med lokalbuss til/fra Drammen
sentrum på Bangeløkka.
Ruteopplysning og kundesenter:
t: 05070
e: [email protected]
nettbuss.no
NX14/NX190
Oslo – Vestfold – Skjelsvik
Hverdager
f
Oslo lufthavn Gardermoen
Oslo bussterminal....................................... 06:00
I
Dokkveien.................................................................
I
Vika Atrium..............................................................
I
Filipstadvn.(Color line Hjortnes)........................
Sjølyst rundkjøring................................................. 06:05p
Lysaker E18 nordsiden........................................... 06:10p
Ramstadsletta ESSO.............................................. 06:15p
Drammen Bangeløkka.......................................... 06:40pc
Kopstadkrysset Horten............................... 07:05
07:30
Avg. VKT rute 02 til Horten
Sem, aulerød............................................................ 07:15c
Ank.VKT rute 01 fra Åsgårdstr.-Tønsberg 07:10
Fokserød.................................................................... 07:30
Avg. VKT rute 01 til Sandefjord-(Tjølling) 07:40
I
Sandefjord rbs............................................
…
Avg. VKT rute 01 til Tjølling
Ringdalkrysset......................................................... 07:38c
I
Nordbyen..................................................................
I
Larvik sentrumsterminal......................................
I
Larvik jbs....................................................
Avg. VKT rute 01 til Stavern
Skjelsvik..................................................... 08:05
10:55
Kristiansand
f
08:15
I
I
I
08:20p
08:25p
08:30p
08:55pc
09:20
09:30
09:30c
09:40
09:45
10:10
I
…
09:53c
I
I
I
10:20
13:15
Kjøp billett på mobiltelefon
Kundekategorier
f
09:00
09:05p
09:08p
|
09:13p
09:16p
09:19p
09:45pc
10:16
10:30
10:26
10:10
10:38
11:10
10:48
10:55
10:58
11:08
11:11
11:13
11:40
…
f
10:15
I
I
10:19p
10:20p
10:25p
10:30p
I
11:20
11:30
11:30c
11:40
11:45
12:10
I
…
11:53c
I
I
I
12:20
15:15
f
11:00
11:05p
11:08p
11:10p
11:13p
11:16p
11:19p
11:45pc
12:16
12:30
12:26
12:10
12:38
13:10
12:48
12:55
12:58
13:08
13:11
13:13
13:40
…
f
12:15
I
I
12:19p
12:20p
12:25p
12:30p
12:55pc
13:20
13:30
13:30c
13:40
13:45
14:10
I
…
13:53c
I
I
I
f
14:15
I
I
I
14:20p
14:25p
14:30p
14:55pc
15:20
15:30
15:30c
15:40
15:45
16:10
I
…
15:53c
I
I
I
14:20
17:15
16:20
19:15
f
15:00
15:05p
15:08p
|
15:13p
15:16p
15:19p
I
16:16
16:30/17:00
16:26
16:10
16:38
17:10
16:48
16:55/17:25
16:58
17:08
17:11
17:13
17:40
…
f
15:15
I
I
I
15:20p
15:25p
15:30p
I
I
f
16:15
16:20p
16:23p
|
16:28p
16:31p
16:34p
I
17:31
18:00
16:30pc 17:41
16:10
17:40
16:45p 17:53
18:10
I
18:03
…
18:25
16:53pc 18:13
I
18:23
I
18:26
I
18:28
18:40/19:10
17:15
…
20:05
f
16:15
I
I
I
16:20p
16:25p
16:30p
16:55pc
17:20p
f
17:15
17:20p
17:23p
|
17:28p
17:31p
17:34p
18:00pc
18:31
19:00
17:30pc 18:41
17:40
18:40
17:45p 18:53
19:40
I
19:03
…
19:55
17:53pc 19:13
I
19:23
I
19:26
I
19:28
19:40
18:20
19:51
21:15
f
18:15
I
I
I
18:20p
18:25p
18:30p
18:55pc
19:20
20:00
19:30c
19:40
19:45
20:40
I
…
19:53c
I
I
I
f
18:15
I
I
I
18:20p
18:25p
18:30p
18:55pc
19:20
20:00
19:30c
19:40
19:45m
…
19:55
20:55
20:05
20:15
20:18
20:20
20:40
…
20:20
23:15
f
20:15x
I
I
I
20:20xp
20:25xp
20:30xp
20:55xpc
21:20x
22:00
21:30xc
21:40
21:45x
22:40
I
…
21:53xc
I
I
I
f
21:15
21:20p
21:23p
|
21:28p
21:31p
21:34p
22:00pc
22:31
23:00
22:41
22:40
22:53
22:20x
22:20
23:51
23:03
…
23:13
23:23
23:26
23:28
f
22:00y
I
I
I
22:05yp
22:10yp
22:14yp
22:35ypc
23:00y
…
23:10yc
|
23:20y
23:40
I
…
23:27yc
I
I
I
Barn under 3 år (gratis)
0 – 2 år
Barn
3 – 15 år
Ungdom
16 – 28 år
Voksen
29 – 66 år
Honnør*
67 år +
*Personer som har fylt 67 år eller personer med gyldig
honnørkort fra NAV.
Total prisoversikt, regler og kjøp av billett finner
du på nettbuss.no.
De billigste billettene kjøper du på nettbuss.no.
NB! Billettkjøpet
går raskere når du
er registrert kunde.
Din kontaktinformasjonen
er da ferdig utfylt.
23:48y
02:25
a: Bare for avstigning. p: Bare for påstigning. m: Bussbytte til/fra NX190 c: Stopper kun ved forhåndskjøpte billetter senest 20 min før bussens avgangstid fra Oslo bussterminal. x: Kjøres kun fredag y: Kjøres ikke fredag
f: Forbindelse med Flybussen til/fra OSLO Lufthavn/Gardermoen. Se rutesøk på nettbuss.no. k: Kopstad ekspressbusstopp har god bussforbindelse til/fra Horten, stor parkering og døgnåpen kafé på bensinstasjon.
Kjøres av NX190 Sørlandsekspressen. Kjøper du billett på www.nettbuss.no på forhånd er du sikret plass. (Senest 20 min. før avgang fra Oslo)
NX14/NX190
Oslo – Vestfold – Skjelsvik
Lørdag
Oslo lufthavn Gardermoen
f
Oslo bussterminal....................................... 08:15
Dokkveien.................................................................
I
Vika Atrium..............................................................
I
Filipstadvn.(Color line Hjortnes)........................
I
Sjølyst rundkjøring................................................. 08:20p
Lysaker E18 nordsiden........................................... 08:25p
Ramstadsletta ESSO.............................................. 08:30p
Drammen Bangeløkka.......................................... 08:55pc
Kopstadkrysset Horten............................... 09:20
Avg. VKT rute 02 til Horten
10:00
Sem, aulerød............................................................ 09:30c
Ank.VKT rute 01 fra Åsgårdstr.-Tønsberg 09:40
Fokserød.................................................................... 09:45
Avg. VKT rute 01 til Sandefjord-(Tjølling) 10:40
I
Sandefjord rbs............................................
Avg. VKT rute 01 til Tjølling
Ringdalkrysset......................................................... 09:53c
Nordbyen..................................................................
I
Larvik sentrumsterminal......................................
I
Larvik jbs....................................................
I
Avg. VKT rute 01 til Stavern
Skjelsvik..................................................... 10:20
Kristiansand
13:15
f
10:15
I
I
10:19p
10:20p
10:25p
10:30p
I
11:20
12:00
11:30c
11:40
11:45
12:40
I
11:53c
I
I
I
12:20
15:15
f
11:00
11:05p
11:08p
11:10p
11:13p
11:16p
11:19p
11:45pc
12:16
13:00
12:26
12:38
12:48
12:55
12:58
13:08
13:11
13:13
13:40
…
f
12:15
I
I
12:19p
12:20p
12:25p
12:30p
12:55pc
13:20
14:00
13:30c
13:40
13:45
14:40
I
13:53c
I
I
I
14:20
17:15
f
13:00
13:05p
13:08p
|
13:13p
13:16p
13:19p
13:45pc
14:16
15:00
14:26
14:38
14:48
14:55
14:58
15:08
15:11
15:13
15:40
…
f
14:15
I
I
I
14:20p
14:25p
14:30p
14:55pc
15:20
16:00
15:30c
15:40
15:45
16:40
I
15:53c
I
I
I
16:20
19:15
f
15:00
15:05p
15:08p
|
15:13p
15:16p
15:19p
15:45pc
16:16
17:00
16:26
16:38
16:48
16:55
16:58
17:08
17:11
17:13
17:40
…
f
15:15
I
I
I
15:20p
15:25p
15:30p
I
I
f
16:15
I
I
I
16:20p
16:25p
16:30p
16:55pc
17:20p
18:00
16:30pc 17:30pc
16:10 17:40
16:45p 17:45p
18:40
I
I
…
16:53pc 17:53pc
I
I
I
I
I
I
17:15
20:05
18:20
21:15
f
17:15
17:20p
17:23p
|
17:28p
17:31p
17:34p
18:00pc
18:31
19:00
18:41
18:40
18:53
19:40
19:03
19:55
19:13
19:23
19:26
19:28
19:40
…
f
18:15
I
I
I
18:20p
18:25p
18:30p
18:55pc
19:20
20:00
19:30c
19:40
19:45
20:40
I
19:53c
I
I
I
20:20
23:15
f
19:15
19:20p
19:23p
|
19:28p
19:31p
19:34p
20:00pc
20:31
21:00
20:41
20:40
20:53
21:40
21:03
21:55
21:13
21:23
21:26
21:28
21:40
…
f
21:15
21:20p
21:23p
|
21:28p
21:31p
21:34p
22:00pc
22:31
23:00
22:41
22:40
22:53
23:40
23:03
1. Nettbuss app lastes ned fra
App Store eller Google Play
2. Åpne appen
3. Velg destinasjon fra og til, samt dato
4. Trykk på ”Finn reise”
5. For flere avganger, velg ”Senere avg”
eller ”Tidligere avg”
6. Velg kundekategori og antall billetter
7. Velg “Kjøp disse billettene”
8. Logg deg inn med brukernavn og
passord, eller kjøp
uten å logge inn.
9. Få billetten tilsendt
på mobil eller e-post.
nettbuss.no
t: 05070
e: [email protected]
Ruteendringer i perioden
Søndag
f
08:15
I
I
I
08:20p
08:25p
08:30p
08:55pc
09:20
f
10:15
I
I
10:19p
10:20p
10:25p
10:30p
10:55pc
11:20
f
11:00
11:05p
11:08p
11:10p
11:13p
11:16p
11:19p
11:45pc
12:16
f
12:15
I
I
12:19p
12:20p
12:25p
12:30p
12:55pc
13:20
09:30c
11:30c
12:26
13:30c
09:45
11:45
12:38
I
I
23:13
23:23
23:26
23:28
09:53c
I
I
I
11:53c
I
I
I
23:51
10:20
10:20
12:20
12:20
a: Bare for avstigning. p: Bare for påstigning. m: Bussbytte til/fra NX190 c: Stopper kun ved forhåndskjøpte billetter senest 20 min før bussens avgangstid fra Oslo bussterminal. x: Kjøres kun fredag y: Kjøres ikke fredag
f: Forbindelse med Flybussen til/fra OSLO Lufthavn/Gardermoen. Se rutesøk på nettbuss.no. k: Kopstad ekspressbusstopp har god bussforbindelse til/fra Horten, stor parkering og døgnåpen kafé på bensinstasjon.
Kjøres av NX190 Sørlandsekspressen. Kjøper du billett på www.nettbuss.no på forhånd er du sikret plass. (Senest 20 min. før avgang fra Oslo)
13:45
14:40
12:48a
I
12:55
12:58a 13:53c
13:08a
I
13:11a
I
13:13a
I
13:40
13:36 14:20
14:20
f
13:00
13:05p
13:08p
|
13:13p
13:16p
13:19p
13:45pc
14:16
15:00
14:26
f
14:15
I
I
I
14:20p
14:25p
14:30p
14:55pc
15:20
16:00
15:30c
14:38
15:45
16:40
I
14:48
14:55
14:58
15:08
15:11
15:13
15:40
15:36
15:53c
I
I
I
16:20
16:20
f
15:15
I
I
I
15:20p
15:25p
15:30p
I
I
f
16:00
16:05p
16:08p
|
16:13p
16:16p
16:19p
16:45pc
17:16
18:00
16:30pc 17:26
16:10
16:45p 17:38
18:40
I
17:48
…
18:55
16:53pc 17:58
I
18:08
I
18:11
I
18:13
19:40
17:15 18:36
20:05
f
16:15
I
I
I
16:20p
16:25p
16:30p
16:55pc
17:20p
18:00
17:30pc
17:45p
18:40
I
f
18:15
I
I
I
18:20p
18:25p
18:30p
18:55pc
19:20
20:00
19:30c
18:40
19:45
20:40
I
17:53pc 19:53c
I
I
I
I
I
I
18:20
18:20
20:20
20:20
f
19:00
19:05p
19:08p
|
19:13p
19:16p
19:19p
19:45pc
20:16
21:00
20:26
20:38
20:48
20:55
20:58
21:08
21:11
21:13
21:40
21:36
f
20:15
I
I
I
20:20p
20:25p
20:30p
20:55pc
21:20
22:00
21:30c
20:40
21:45
22:40
I
21:53c
I
I
I
22:20
22:20
f
21:00
21:05p
21:08p
|
21:13p
21:16p
21:19p
21:45pc
22:16
23:00
22:26
22:38
22:40
22:48
22:55
22:58
23:08
23:11
23:13
…
24.12.16
Julaften
Sjekk rutesøket på
nettbuss.no
25.12.16
1. juledag
Sjekk rutesøket på
nettbuss.no
26.12.16
2. juledag
Sjekk rutesøket på
nettbuss.no
31.12.16
Nyttårsaften
Sjekk rutesøket på
nettbuss.no
01.01.17
1. nyttårsdag
Sjekk rutesøket på
nettbuss.no
00:38
13.04.17
Skjærtorsdag
Sjekk rutesøket på
nettbuss.no
00:48
14.04.17
Langfredag
Sjekk rutesøket på
nettbuss.no
15.04.17
Påskeaften
Sjekk rutesøket på
nettbuss.no
16.04.17
1. påskedag
Sjekk rutesøket på
nettbuss.no
17.04.17
2. påskedag
Sjekk rutesøket på
nettbuss.no
f
23:00
23:05p
23:08p
|
23:13p
23:16p
23:19p
23:45pc
00:16
00:26
00:58
01:08
01:11
01:13
…
Vær vennlig gi synlig tegn til sjåføren ved holdeplassen.

Similar documents